Delavnica o nekaterih odprtih vprašanjih nepremičninskih evidenc

Da je evidenca nepremičnin pomembna vemo vsi lastniki. Vemo tudi, da lahko napačen vpis ali neskladje med različnimi evidencami povzroča preglavice. Uskladitev med evidencami in evidentiranje dejanskega stanja je tako bistvena za nemoteno uporabo nepremičnin, še bolj pomembna pa je ob morebitni prodaji, da ne ponujamo ali kupujemo »mačka v žaklju«.

Za naše člane smo se s podjetjem GEONEP dogovorili za delavnico o nekaterih odprtih vprašanjih nepremičninskih evidenc, ki bo dne 16. 1. 2018 v Ljubljani Prostor za delavnico je zagotovila NLB.

Podjetje GEONEP bo našim članom, ki se bodo udeležili delavnice zagotovil tudi pregled skladnosti evidenc za vse nepremičnine v lasti posameznega člana. Za prvih deset nepremičnin, bo ta pregled brezplačen.

Delavnica bo 16. 1. 2018 in bo trajala od 9:00 do 11:00

Lokacija: Prostori NLB banke, Trg Republike 2, 1000 Ljubljana

Za člane ZLAN je delavnica brezplačna.

Vrednost delavnice: 183 eur

Za prijavo na delavnico kliknite tukaj.

POMEMBNO: Člani ZLAN v rubriko opombe vpišite "član ZLAN-a" in si zagotovite brezplačno udeležbo na delavnici.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Social Icon